Poslední důrazné varování před podzimem

Blogosféra

Jan Tománek

Nemám z toho, že jdu neustále proti zdi žádné benefity - naopak, mám z toho jen problémy, stejně jako všichni ostatní, kteří nemlčí.

To je opravdu tak těžké pochopit, že kdyby mi šlo o zvýšení vlastní popularity, tak se nechám posadit do některého televizního studia a začnu také chválit vakcíny, říkat se starostlivou vráskou na čele „zůstaň doma a důvěřuj zdravotníkům”, nebo cokoli, co je zrovna v kurzu a co média chtějí?

To co nyní píšu, píšu za sebe, jako poučený laik a jako táta, který zkrátka dva roky nemlčí a který už ví o pozadí toho, co se kolem děje docela dost. Neznám sice odpovědi na všechny otázky, ale myslím, že už jich znám docela dost. A mohu s klidným svědomím říct, že ten zápach, který se z celé té hry šíří, je čím dál větší.

A tady je mé důrazné varování, které bych rád adresoval i lidem, kteří mě znali léta před covidem a kteří si z nějakého důvodu myslí, že jsem se zbláznil a mám na rukou krev babiček - to mi alespoň psali před dvěma roky, kdy covid začal. Nevím, co si myslí teď, ale třeba už někteří začínají vidět a na vlastní kůži a svém zdraví pociťovat, že třeba takový blázen nejsem…

Když jsem přesně před rokem před očkováním varoval, věděli jsme jen, že je vakcína nevyzkoušená a pro mnohé zbytečná. Nyní už víme i to, že kromě toho, že téměř nefunguje, je skutečně nebezpečná a její rizika mnohonásobně převyšují benefity.

Mluvil jsem s váženými lékaři imunology, kteří vidí jak lidem, které vyšetřují, po každé další dávce očkování ubývá přirozená imunita a člověk se stává samozřejmě náchylnější na každé i banální onemocnění - podobně jako když je člověk nakažen HIV.
Mluvil jsem s lékaři, kteří mají plné ordinace myokarditid, rozjetých autoimunitních onemocnění a rakovin - a to bohužel i mezi dětskými lékaři. To dříve zkrátka v takové míře nebylo a oni to dobře vědí.
Znám se s epidemiology, kteří v dobré víře na začátku vakcínu doporučovali starším a nemocným, ale nyní před ní doslova varují.

To, že nemáte po očkování ještě zdravotní problémy může být štěstí, nebo možná už máte oslabenou imunitu a ani o tom nevíte a jen se to ještě neprojevilo. A nebyli jste teď v létě třeba nemocní? To totiž není vůbec běžné.
A toto se s každou další dávkou bude jen zhoršovat.

Opravdu neznám všechny odpovědi, ale vím, že díky téhle zbytečné šmakuládě jste se stali jen kanónenfuterem pro skvělý byznys zainteresovaných skupin a že o žádnou nemoc tu dávno nejde - pokud kdy vůbec šlo.

Očkování proti covidu je nebezpečná a hlavně naprosto zbytečná hra a pro děti, pro které není covid vůbec nebezpečný, je to doslova zločin.

Rozumím tomu, že strach o život váš a vašich dětí, dokáže člověka zaslepit a donutí ho chovat se iracionálně a snaží se upínat na falešné berličky - ale teď je nejvyšší čas se probudit.
Podzim se blíží a teď máte jednu z posledních možností zahodit zbytečné respirátory, které zdraví vůbec neprospívají a zdravým životním stylem nastartovat přirozenou imunitu a začít normálně žít - bez nebezpečných vakcín a zmanipulovaného zpravodajství rozsévajícího záměrně strach a lži.
A hlavně si konečně připustit, že ta „snažší” tečkovaná cesta, je pouze líbivý klam a podvod.

Není vám divné, že nejvíce proočkované Portugalsko má v současné době nejvíce nemocných?
Že JIPy se plní očkovanými?
Že je mnohem více nemocných v bývalém Západním Německu, než Východním, kde je proočkovanost daleko nižší?

Počet nemocných v Německu a porovnání s proočkovaností.

 

A jen tak si vzpomeňte, kdy to nějaký stát, ve kterém bujela cenzura, naposledy myslel se svým lidem dobře…?

Já napsal, co jsem cítil, že ještě musím říct - už jen kvůli dětem. Mám svědomí čisté a dál už je rozhodnutí opravdu jen na vás.

(Další blogy na vlastní stránce autora)